Märka Keila linna tegijaid ja sündmusi

Keila aasta tegija on 2023. aasta jooksul silma paistnud kogukonda ühendav ja kogukonnas olulist rolli omav isik või organisatsioon, kes/mis on panustanud oma mõtete või tegevusega Keila linna arengusse, ning olnud aktiivne ja koostööaldis.

Aasta tegija ESITA SIIN.

Keila aasta sündmus on silmapaistev sündmus, mis on ellu viidud 2023. aastal Keila linnas.

Aasta sündmus ESITA SIIN.

Aasta tegija ja sündmuse konkursi läbiviimiseks kutsutakse kokku komisjon, mis hindab esitatud ettepanekuid, viib läbi hääletuse ja esitab mõlemas kategoorias kuni kolm enim hääli saanud ettepanekut motiveeritult linnavalitsusele kinnitamiseks. Linnavalitsus tunnustab konkursi võitjaid tänukirja ja auhinnaga.

Keila kultuuripreemia antakse välja eesmärgiga väärtustada linna kultuurielu selle edendajate tunnustamise kaudu. Preemia määratakse isikule või isikute rühmale viimaste aastate eriti silmapaistvate saavutuste või sügavama tähendusega kestvamate teenete eest, millega on elavdatud Keila kultuurielu või austatud linna nime. Kultuurielu mõistetakse laiemas tähenduses, hõlmates loomingut, haridust, kasvatust, teadust, rahvakultuuri, sporti ja teisi valdkondi. Kultuuripreemia määrab linnavolikogu kultuurikomisjoni otsuse alusel linnavolikogu. Preemia suurus on 3000 eurot ja sellega kaasneb Keila linna aukiri.

Keila kultuuripreemia ESITA SIIN.

Kõik konkursid viiakse läbi 14. detsembrist 2023 – 15. jaanuarini 2024.

Keila linna tunnustusavalduste andmise korraga TUTVU SIIN
Varasemate tunnustamistega tutvu SIIN.

Eelmine 49.nädal 2023

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content