Head Uut Aastat! 52.nädal 2023 Keilas

Esmaspäev, 25.detsember:

25. detsembril kell 11 esimese Jõulupüha jumalateenistusel Miikaeli kirikus teenis abiõpetaja Volli Nugis.

Kolmapäev, 27.detsember:

Valmis sai Keila noortekeskuse uus koduleht ja maleva leht. https://keilanoortekeskus.ee  ja https://keilanoortekeskus.ee/malev/

Teletorni trepimaratonil, kus tuli kolme tunni jooksul läbida 170-meetrist trepitõusu nii palju kordi, kui jaksad või soovid. Anna Helene Rauk (11-aastane) lõpetas naiste kolmandana, jõudes ülemises kohvikus käia 17 korda, edestades paljusid tuntud sportlasi. Arabella Raie oli 15 korraga naistest seitsmes.

Neljapäev, 28.detsember:

Keila Linnavalitsuse 124.istung 28.detsembril 2023

Linnavalitsus eraldas 2024.aastaks baasitoetust 21-le taotlejale.

Linnavalitsus otsustas anda otsustuskorras  Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse kasutusele Keskväljak 11 asuva linnavalitsuse hoone 5 ruutmeetri suuruse katuseosa (5 m2), tähtajaga kuni 31.12.2028, üürihinnaga 120 eurot kuus Keila elanike teavitamiseks mõeldud ohuteavituse sireenide paigaldamiseks.

Linnavalitsus maksis täiendavaid sotsiaaltoetusi summas 627 eurot.

Linnavalitsus muutis oma 16.11.2023 korraldust nr 2-2/325 „Keila linna korraldatud jäätmeveo teenustasude muutmine“ õigusliku aluse osas.

Linnavalitsus väljastas kasutusloa üksikelamule Sügise tn 2 kinnistul.

Seoses lapse tervisliku seisundiga kehtestas linnavalitsus erandkorras alates 1. detsembrist 2023 kuni lapse poolt lasteaiakoha kasutama asumiseni, kuid mitte kauem kuni 30. juunini 2024 lapsevanema poolt makstava osalustasu määr 0% Vabariigi Valitsuse kehtestatud töötasu alammäärast Keila Lasteaias Vikerkaar käiva lapse eest.

Linnavalitsus kinnitas Keila linnavalitsuse struktuuri ja koosseisu muudatused. Kaotati eraldi struktuuriüksusena haridus- ja sotsiaalteenistus. Arendus-, kultuuri- ja noorsootööteenistus nimetati ümber haridus-, kultuuri- ja sotsiaalteenistuseks. Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalteenistuse koosseisu arvatakse kõik endise haridus- ja sotsiaalteenistuse teenistujate ametikohad. Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalteenistuse koosseisus loodi eraldi 2 osakonda: sotsiaalosakond ja haridus- ja kultuuriosakond. Sotsiaalnõuniku ametikoht nimetatakse ümber sotsiaalosakonna juhi ametikohaks. Üks laste heaolu spetsialisti ametikoht nimetati ümber laste heaolu juhtivspetsialisti ametikohaks. Üks sotsiaaltöö spetsialisti ametikoht nimetati ümber sotsiaaltöö juhtivspetsialisti ametikohaks. Sotsiaalosakonna koosseisus loodi noorte heaolu spetsialisti ametikoht. Haridusspetsialisti ametikoht nimetati ümber haridus- ja kultuuriosakonna juhi ametikohaks. Kultuurinõuniku ametikoht nimetati ümber kogukonnatöönõuniku ametikohaks. Raamatupidamisteenistus nimetati ümber finants- ja infotehnoloogiateenistuseks. Seni arendus-, kultuuri- ja noorsootööteenistuse koosseisu kuulunud e-teenuste arendusspetsialisti töökoht ja kaks infotehnoloogia spetsialisti töökohta arvati finants- ja infotehnoloogiateenistus koosseisu. E-teenuste arendusspetsialisti töökoht nimetati ümber infotehnoloogia juhtivspetsialisti töökohaks. Enamus neist muudatusi rakendatakse 1.jaanuarist 2024.

Linnavalitsus eraldas Keila linna reservfondist 12 692 eurot ja 11 senti koondamiskulude katmiseks seoses Keila linnavalitsuse teenistuja teenistussuhte lõppemisega. Korraldusega eraldati alates 1992. aastast Keila linna teenistuses olnud Keila Linnavalitsuse abilinnapeale Eike Käsi lahkumise  koondamiskulud.

Linnavalitsuses oli täna käimas Kaitseliidu Keila malevkonna pealik kpt Aivo Traks, et tuua kohale Kaitseliidu Harju malevapealiku kolonelleitnant Arbo Probali tänukiri Keila linnavalitsusele toetuse eest õppuse Ussisõnad läbiviimisel. Ja kasutades ära, et kohapeal oli ka linnavalitsuse heakorraspetsialist, Keila maakaitsekompanii ülema abi ltn Mart Arrak, andis kapten Traks edasi autasud Mardile. Mardi aktiivse tegevuse eest Kaitseliidus ja vabatahtliku panuse eest riigikaitsesse  autasustas Kaitseliidu ülem kindralmajor Riho Ühtegi teda tänukirja ja Kaitseliidu ülema nimelise medaliga ning tunnustusena tema panuse eest Keila maakitsekompanii juhtimisel annetas malevkonna juhatus Mardile Keila malevkonna hõbemedali. 30. novembril toimunud vabatahtlike riigikaitsesse panustajate tänuüritusel andis kaitseminister Hanno Pevkur leitnant Mart Arrakule Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi  pikaajalise ja silmapaistva tegevuse eest Kaitseliidus.

Täna õhtul andis Prantsusmaalt pärit artist Sylvain OULALA Keila Kultuurikeskuse ees oma Stand-Up Circuse etenduse. Vaatamata tagasihoidlikule reklaamile ning kõledale tuulele – sajule oli hulk inimesi etendust vaatama tulnud. Sylvian on seesama prantslane, kes hiljuti tuntuks sellega, et sõitis monorattal Prantsusmaalt Eestisse. PILDID

Toimus Keila Suusasarja II osavõistlus.

Reede, 29.detsember:

Oli abilinnapea Eike Käsi viimane tööpäev Keila linnavalitsuses. Eike Käsi on olnud Keila linna teenistuses alates 1992.aastast, abilinnapea alates 2008.aastast. Tema suurimad panused on sotsiaalvaldkonnas – Keila Sotsiaalkeskust võib pidada tema initsiatiiviks. Samuti on ta olnud tunnustatud sotsiaalvaldkonnas üle riigi, olnud korduvalt tunnustatud Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt.

Keila Linnavolikogu esimees Tanel Mõistus viis Keila linnaks juubeliaasta lõpuks Harjumaa Muuseumi kogusse Keila alevi Ehitusmääruse aastast 1933, mis oli talle linnapeaks olemise ajal kingitud. Annetuse võttis vastu Harjumaa Muuseumi juhataja Gea Mossin.

Eesti Aasta võistkond on Eesti naiste võrkpallikoondis, nende hulgas Keilas kasvanud võistkonna kapten Liis Kiviloo (Kullerkann) ja Kadi Kullerkann

Otepääl toimunud EMV laskesuusatamises saavutas keilakas Ralf Vikat M19 vanuseklassis massistardis kolmanda koha. Pilt Greta Külvet biatlon.ee lehelt.

Keila suusasarja teine etapp sõideti ühisstardi formaadis. Kõige väiksemad 800 meetrit, noored 3 ja 6 km ning suured 12 km. Distantside kiireimad olid Raivo Pärnpuu ja Triinu Tee, Kaspar Grauen, Eleanora Printsmann ja Sander Grauen ning Emilia Printsmann ja Oskar Rauk. Tulemused: https://my.raceresult.com/267953/

Pühapäev, 31.detsember:

Keila söögikohtadest on teada andnud oma aastavahetusel avatuna olemisest vaid Namaste India restoran.

Thriatlon Estonia pani veerand tundi enne keskööd Keskväljakule üle ajamõõtja ja kutsus uue aasta esimese pooltunni vältel kõiki huvilisi jooksma –  Šampus, pipargoogid ja uue aasta ühine 2 km. Sel korral topeltdistants, et terve aasta tuleks topeltparem, kui eelmine.

Eelmine Tere tulemast Keila elanikuks!

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content