Europarlamendi valimiste periood 3.-9.juunil 2024

Valimiste nädal algab 3. juunist.

KEILA LEHT:

Hääletamise võimalused Europarlamendi valimistel.

Valimisperiood kestab 3.–9. juunini, hääletada saab nii jaoskonnas kui ka elektrooniliselt. Nagu enamikus liikmesriikides on ka Eestis üksainus kogu Eestit hõlmav valimisringkond, mis tähendab, et oma hääle saab anda ükskõik millises valimisjaoskonnas üle Eesti. Tasub vaid eelnevalt kontrollida, et kehtiv isikut tõendav dokument on kaasas. Vaata kandidaate ja muud valimistega seotud informatsiooni valimiste lehelt.

Eelhääletamine ja elektrooniline hääletamine kestab 3.–8. juunini. Valimispäeval, 9. juunil toimub hääletamine kella 9-20.

Hääletusjaoskond Keilas

Keilas asub hääletamisjaoskond Harju Maakonnaraamatukogus, Keila Kooli Põhjamaja idatiivas, aadressil Ehitajate tee 1. Soovitame valimisteks kasutada eelvalimise aega 3.-8. juunini, sest valimispäeval, 9. juunil toimuva maakonna laulupeo tõttu on Keilas olulised liikluspiirangud, eriti männiku ümbruses. Tavaliiklusele on siis suletud nii Paldiski maantee Piiri-Pargi tänavast kuni Ehitajate teeni kui ka Ehitajate tee Paldiski maanteest kuni Keila Kooli parklani. Valimisjaoskonna vahetusse lähedusse pääsevad laulu- ja tantsupeo tõttu vaid erilubadega sõidukid ja liikumispuudega valijad. Liikluskorralduse muudatusi on ka 7.-8. juunil, kui ajutiselt ei saa parkida Paldiski maanteel Pargi tänavast kuni Keila Tervisekeskuseni ja Ehitajate teel Paldiski maanteest kuni Harju KEKi väravani. Seetõttu on neile, kes soovivad valida valimisjaoskonnas kohapeal, soovitav minna valima 3.-6. juunini. Jaoskond on avatud nendel päevadel kella 12-20. Lisainfo saamiseks on valimisjaoskonna telefoninumber jaoskonna tööaegadel 5888 7086.

  1. Elektrooniline hääletamine valimisnädalal

Elektrooniliselt saab hääletada ööpäevaringselt 3. juunil kella 9-st kuni 8. juuni õhtul kella 20-ni.

  • Valimisjaoskonnas hääletamine valimisnädalal

Valimisjaoskonna asukoht

Keila linnas saab kogu valimisnädalal (esmaspäevast laupäevani kell 12-20 ja pühapäeval kell 9-20) valida valimisjaoskonnas, mis asub Harju Maakonnaraamatukogus aadressil Ehitajate tee 1, tel. jaoskonnakomisjoni tööaegadel 58887086.

Valimiskasti koju tellimiseks mõjuval põhjusel, mistõttu valija ei saa hääletada valimisjaoskonna hääletamisruumis kuni pühapäeval kell 14.00 esitab valija kirjalikult või jaoskonnakomisjoni tööaegadel telefoni teel taotluse järgmise infoga: valija nimi, isikukood, aadress, sidevahendi number ja kodus hääletamise põhjus.

  • Hääletamistulemuste kindlakstegemine

Hääletamistulemused tehakse kindlaks avalikult.

Hääletamissedelite ülelugemist alustab Keila linna häältelugemiskomisjoni ülesannetes linna valimiskomisjon 10. juunil 2024 kell 10.00 Keila linnavalitsuse saalis aadressil Keskväljak 11, Keila linn.

Eelmine 22.nädal 2024 Keilas

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content