Aasta sündmus on Porikuu avaüritus

Keila Leht:  Keila Aasta Tegija2022 on Keila Korvpallikool,  MTÜ Lootuse Küla Kaubaait ning Keila linnavalitsuse sotsiaaltöötajad Piia Petersoni ja Ene Ellik. Keila 2022.aasta Sündmus on 2022 Porikuu festivali avaüritus.

Auhinnad antakse üle 23.veebruaril kell 18.00 Keila Kultuurikeskuses toimuval Eesti Vabariigi 105.aastapäevale pühendatud aktus-kontserdil.

Keila Korvpallikool on tõstnud Keila linna taas Eesti korvpallikaardile ja sidunud tõhusalt Keila kohalikku kogukonda, tegutsedes sihikindlalt Keilas korvpallimängu propageerides ja õpetades, mille tulemusel liitus Keila Korvpallikooli esindusmeeskond 2022. aastal Eesti-Läti korvpalliliiga ja kohaliku meistriliigaga.

MTÜ Lootuse Küla Kaubaait on toetanud ja nõustanud raskustes inimesi, sh Ukraina põgenikke, aidates neil muuta elu paremaks ning edendades oma eeskujuga mõistvat suhtumist Keila linna kogukonnas.

Keila linnavalitsuse sotsiaalnõunik Piia Peterson (paremal) ja sotsiaaltööspetsialist Ene Ellik. Keila Sotsiaalosakond ja selle töötajad panustasid tulemuslikult sotsiaalvaldkonda Keila linnas erakordselt keerulistes tingimustes, lahendades lisaks tavapärasele tööle probleeme, mis olid seotud suure arvu linnaelanike energiakulude hüvitamise ja Ukraina põgenike abistamisega, ja käivitades kaks olulist riigirahastusega projekti, mille tulemusel saavad linnaelanikud vajadusel tasuta psühhosotsiaalset abi ning 2022. aasta oktoobrist tegelevad täiendavalt põgenike probleemidega koordinaator ja kaks tugiisikut.

Sündmuseks 2022 Porikuu festivali avaürituse (korraldajad Keila Linnavalitsus, Keila Kultuurikeskus, Nelja Valla Kogu ja Lääne-Harju Koostöökogu), mis oli esmakordne, ilus ja rahvarohke kogukonda ühendav sündmus Keila linnas. Porikuu festivali korraldajaid tunnustatakse tänukirja ja auhinnaga.

Linnavalitsus kinnitas Keila Aasta

Eelmine 7.nädal 2023

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content