34.nädal 2023

Esmaspäev, 21.august:

Esmaspäeval oli Keila Koolis õpetajate õppeaastat alustav koosolemine. Tutvustati uusi õpetajaid.

EELNEV REGISTREERIMINE. Registreeruda saab kuni 22.09.2023.

Keila JK andis teada, et Eestis toimub U15 vanuseklassi koondiste arenguturniiri ajal on Keila murustaadion on Bosnia & Hertsegoviina, Moldova ja Aserbaidžaani koondiste treeningkeskuseks. Turniiril lähevad Eesti noormehed vastamisi Bosnia ja Hertsegoviina, Aserbaidžaani ja Moldova eakaaslastega. UEFA sõprusturniir pakub U15 vanuseklassi mängijatele võimalust panna ennast proovile rahvusvahelistes kohtumistes ning valmistab neid ette U17 vanuseklassiks, kui hakatakse mõõtu võtma valikturniiridel. Sõprusturniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2009.

Harju Maakonnaraamatukogus toimus Keila huviregistri koolitus/õpituba. Juhendas Katrin Leppik.

Kolmapäev, 23.august:

Keila karikavõitjad discgolfis 2023 on Terje Sangernebo ja Mauri Villmann.

Noortekeskuses selle suve kolmas 2-päevane tenniselaager, mida korraldab keilatennis.ee .

Miki lasteaias oli uue direktori juhtimisel esimene pedagoogiline nõupidamine, kus võeti fookusesse eelnenud ning keskenduti ees ootavale.

Neljapäev, 24.august:

Keila Linnavalitsuse 104. istung 24.augustil 2023.

Linnavalitsus muutis Keila Kultuurikeskuse korraldatava laada müügikoha hinnakirja. Nüüdsest on  müügikoha ühe mooduli (laiusega kuni 1 meeter ja sügavusega kuni 3 meetrit, arvestus täismeetrites) hind käsitöö- ja omatoodanguga kauplemisel 6 eurot päevas;  müügikoha ühe mooduli (laiusega kuni 1 meeter ja sügavusega kuni 3 meetrit, arvestus täismeetrites) hind tööstusliku valmistoodangu ja toiduainetega kauplemisel 12 eurot päevas;  müügikoha (suurusega alates laiusega 1 m ja sügavusega 3 m) hind taimede ja istikutega kauplemisel 9 eurot päevas.

Linnavalitsus otsustas anda otsustuskorras Prisma NET OÜ-le reklaami eksponeerimise reklaamikandjate paigaldamiseks, kasutusse Keila linnale kuuluvad tänavarajatise osad, mis asuvad Haapsalu mnt 57a kinnistu kõrval bussipeatuse lähedal haljasala nurgas, Haapsalu mnt 10 kinnistu kõrval bussipeatuse lähedal, Paldiski mnt ja Ehitajate tee nurgal Paldiski mnt 17 kinnistu kõrval haljasalal ning Piiri tn ja Põhja tn nurgal Piiri tn 5 kinnistu kõrval haljasalal tähtajaga 1.09.2023 kuni 31.08.2028. Rendi hind ühe reklaamikandja aluse maatüki eest 55 eurot kuus.

Keila Linnavalitsuse majandus-, ehitus- ja keskkonnateenistusele pandi ülesandeks võtta oma valdusse ja raamatupidamisteenistusel linnavarana arvele maa maksustamishinnaga 14 Tammelehe tänava ääres asuvat ja Tuulatee  hoonestamata kinnistud.

Linnavalitsus lõpetas Eesti Vabariigi 100. ja Keila linna 80. aastapäeva tähistamiseks moodustatud Keila linnavalitsuse ajutise komisjoni tegevus ja tunnistas kehtetuks selle komisjoni moodustamise määruse.

Keila Linnavalitsus otsustas kuulutada välja Keila Kooli direktori vaba ametikoha täitmiseks avaliku konkursi ja moodustas konkursi läbiviimiseks komisjoni, mida juhib abilinnapea Eike Käsi. Komisjoni kuuluvad linnavalitsuse, linnavolikogu, Keila Kooli hoolekogu, Keila Kooli õpetajate esindajad ning kolm Keila Kooli õppealajuhatajat. Konkursile osalemiseks vajalike dokumentide laekumise tähtaeg on 22.september 2023. Martin Öövel, kes oli Keila Kooli direktor alates 31.augustist 2022, võitis konkursi Eesti Rahvusraamatukogu direktori ametikohale, kuhu asub 17.septembril.

Täna avati endiste õpilaste initsiatiivil ja rahastusel Jõe tänava spordiplatsi ääres mälestuspink korvpallitreener Ago Kliimsonile. Ago tegutses Keilas aastatel1996 – 2010.  Sündmusele oli saanud tulla ka Ago poeg Mikk. Pärast väikseid meenutusi ja ühispilti meenutati Ago trennide harjutusi…. PILDID

Harju Maakonnaraamatukogu külastasid Valgamaa raamatukogutöötajad.

Noorteühingu TORE 27. suvekool toimus 22.-24. augustini Läänemaal Tuksis. Keilast osales 25 torekat koos juhendajaga. Kolme päeva jooksul saadi osa paljudest üliägedatest tegevustest – päev pesades samaealiste torekatega üle Eesti, põnevad ja harivad töötoad, kaks stiilipidu (ball ja tsirkus). Õpiti professionaalide abil Ladina – Ameerika tantse ning diskotati ehtsa DJ juhtimisel. Ööhäire asemel nähti seekord hoopis vägevat tuleshow’d. Laagri lõpetas traditsiooniline tuletõrjeolümpia. Lisaks ava- ja lõpuüritused. Keilakad noppisid kaks auhinda – balli kuningaks kuulutati meie Marcus ning Hanna-Grete sai ühe kostüümiauhindadest. Seekordne suvekool erines eelmistest selle poolest, et pesapeadeks olid noored TORE vilistlased, kes ise kunagi TORE ringidest alustanud. Üks neist oli meie Miina.  Keila Kooli TORE ring alustab taas septembri keskel. Küsi lisa õpetaja Heli Israeli käest. Vanusepiirangut meil pole, TORE sobib kõigile, ka täiskasvanutele. Seega on kõik soovijad oodatud. Rohkem infot TORE kohta tore.ee veebilehel. Keila Kooli TORE juhendaja on 2022. aastal Eesti parimaks juhendajaks pärjatud Heli Israel.

Piiri – Pargi – Paldiski maantee ristmikul pandi neljapäeval – reedel foori paigaldamiseks vajalikke kaableid.

Reede, 25.august:

Keila Leht annab ülevaate Pargikontserdist ja konkursi Keila Kaunis Kodu 2023 võitjatest. Uudistes Keila Huviregistrist, talgupäevast lastekülas,  Teraapiamaja pilatese treeningutest. Leht trükib ära linnaliinide bussiplaani ja teate kooliaasta avaaktuste kohta. Lehes ilmub Keila Kooli direktori leidmiseks korraldatud konkursi kuulutus, samuti otsib linnavalitsus haridusspetsialisti. Muuseumivaramu alustab Taavi Kaupsi meenutustega Podini, Kaupside ja Karude perekondadest. Tegija on Mari Järsk.

Keila Lehes ilmus Keila Kooli direktori leidmiseks korraldatud konkursi kuulutus, samuti otsib linnavalitsus haridusspetsialisti.  Oled oodatud kandideerima Keila Kooli direktoriks, kui vastad allpool toodud tingimustele: • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon; • juhtimiskompetentsid organisatsiooni arengu juhtimise, õpikeskkonna kujundamise, personalijuhtimise, ressursside juhtimise ja enesejuhtimise valdkonnas; • vastutustunne, korrektsus, täpsus; • teadmised eelarvelise asutuse juhtimisest; • õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsi- ja planeerimisoskus. Sind ootab võimalus rääkida kaasa, mõjutada ja kujundada tugeva ning kiiresti areneva kogukonna kooli elu ja arengut alates 2023/2024. õppeaastast. Sulle pakutakse väärikat töötasu alates 4000 EUR bruto. Kandideerimisdokumendid palume saata e-posti aadressil janne.kasi@keila.ee või saata postiaadressile Keskväljak 11, 76608 Keila. Kandidaatidel palume esitada järgmised dokumendid: • kirjalik avaldus; • elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik; • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad; • essee asutuse arenguvõimaluste ja/või visioon asutuse tegevuse kohta; • kandidaadi soovil muud dokumendid. Konkursi tähtaeg: 22. september 2023 Küsimuste korral kontakteeru: Eike Käsi (abilinnapea), eike.kasi@keila.ee. Kontaktisik: abilinnapea Eike Käsi, eike.kasi@keila.ee, tel 517 5439.

Prysmian Group Baltics: Sel suvel kutsusime ellu

Eelmine Keila Linnavalitsuse 104. istung 24.augustil 2023

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content