Huviregister aitab saada linna soodustust 

Keilas on käivitunud Huviregister, mis võimaldab omada paremat ülevaadet Keila linna huviringides tegutsevatest noortest ning rakendada linnas kehtivad soodustusi. Registri parimaks käivitumiseks peaksid lapsevanemad oma lapse huviringi registreerima nüüdsest registri kaudu. Keila Huviregister

Huviregistri eesmärk on saada ühiseks väravaks Keila linna huvitegevusele ja seetõttu on huviklubide ja ka lapsevanemate aktiivne panus oluline. Laste registreerimine huviringidesse huviregistri kaudu lapsevanema poolt on vajalik, kuna siis rakenduvad soodustused, kui vähemalt ühel lapsevanemal on sissekirjutus Keilas. Soodustus kehtib baasitoetuse näol huviklubidele. 

Keilast väljaspool laste puhul on registreerimine vajalik, et asutus, kus huviklubi tegutseb, saaks väljastada läbipääsukaardi ning arvestada õige kuutasu. Alates 1. oktoobrist tõuseb Keilast väljaspool lastele baasimaksumus kuni 20.- eurole kuus ning ujumistreeningu lastele kuni 25.- eurole kuus (oleneb treeningute arvust nädalas). Keila lastele vähemalt kuni 2023. aasta lõpuni baasimaksumus ei rakendu, siis käivitub uue aasta linna eelarve. 

Klubid, kes Huviregistrit kasutusele ei võta, linnale kuuluvate pindade kasutamise soodustust ei saa. Keila linn kasutab huviregistri statistikat linna huvitegevuse edaspidise arengu sisendiks. 

Küsimused huviregistri kohta saab esitada: katrin.leppik@keila.ee

Eelmine Kutse Keila Linnavolikogu 23. istungile

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content