24.nädal 2024 Keilas

Esmaspäev, 10.juuni:

Alates 2011.aastast Kumnas tegutsenud Rehviproff on tänasest täies ulatuses Keilas, Piiri 12a hoone (endises Valdeku tehases Selveri kõrval). Ettevõtte omaniku Raido Niinbergi sõnul  vastavad tänaseks loodud tingimused just sellele unistusele, millest mõtles 2008.aastal rehvitöödega alustades mõtles. 800 ruuteetrile mahub tõstukeid topelt rohkem, kui Kumnas, lisaks laoruumid – täna hoitakse ettevõttes 450 sõiduki rehvid, lisaks müügiks mõeldud kasutatud rehvide ladu.

Kogukonnapäev Keila Koolis – külastatakse erinevaid linna asutusi ja ettevõtteid.

Lasteaia lõpetamine täies hoos. Meelespeade rühma lapsed on Keila Lasteaed Miki 78 lend, uues majas oldi koos viis aastat. Viis aastat läks lennates – oli nalja, oli naeru, natuke pisaraid, päevi täis päikest ja vihmasadu, lumememmede meisterdamist, seemnete külvamist ja viljade valmimist. Kõike tuli ette. Head koolitee algust, meie uue maja viies lend!

Linnavalitsuses luges Keila linna valimisjaoskond üle Euroopa Liidu valimistel antud hääled. Keilas kogus Marina Kaljurand (Sotsiaaldemokraatlik erakond) 459 häält, Urmas Paet (Reformierakond) 414 häält, Jüri Ratas (Isamaa) 294 häält, Jaak Madisson (EKRE)264 häält, Riho Terras (Isamaa) 233 häält, teised vähem. Kehtivaid hääli oli kokku 3183. Hääletamas käis 6868 hääleõiguslikust kodanikust 3212, neist 1352elektrooniliselt ja 1860 valimisjaoskonnas Harju Maakonnaraamatukogus.

10.-16.06 Loodusfotograafia näitus Põhjamaja II korruse aatriumis. Keila Kooli direktori vastuvõtt tublidele õpilastele kell 18:00 aulas.

10.-16.juunil toimetab Noortekeskuses majas rahvusvaheline koolitus – Digital sustainability: strategies for a greener future . Koolituse eesmärk on anda noorsootöötajatele vajalikud oskused ja teadmised, et tänapäeva digiajastul areneda, lähtudes samal ajal rohelistest põhimõtetest.  Koolitus soodustab positiivseid muutusi kogukondades, edendada keskkonnasäästlikkust ja edendada keskkonnaprobleemidega tegelevate koostööalgatuste arendamist.  Osalejad on Eestist, Itaaliast, Gruusiast, Ukrainast ja Türgist.

Teisipäev, 11.juuni:

Kultuurikeskuses Tallinna Kitarrifestivali raames Swing from Vienna – Diknu Schneeberger Trio (Austria) – Mustlasjazz

Piia Peterson ja Liina Kõiv osalesid Kindluse koolis Harjumaa KOVide, SOMi ja SKA ühiskohtumisel. Teemaks alaealiste erihoolekande teenused.

minuomavalitsus.ee uute andmete tutvustus Rapla riigimajas.

Kolmapäev, 12.juuni:

Esmaspäeval ja kolmpäeval liikus Harjumaa Kauni Kodu konkursikomisjon, kolmapäeval külastati ka Keilat.

Harju Maakonnaraamatukogus avati Ukrainast tulnud tüdruku Bogdana maalinäitus „Mõni hetk on ilusam, kui teine“.

Õppeaasta lõpuaktused Keila Kooli Pargimajas. Kuulati endi õpilaste esituses luule- ja laulupalu. Sõna sai direktor Kristine Laanisto. Jagati Känguruvõistluse auhindu, premeeriti aktiivsemaid kooliraamatukogust laenutajaid ning tunnustati kiituskirjade saajaid. Nüüd ollakse valmis minema rõõmsal meelel suvepuhkusele. Kohtume 1. septembril! Vaheklasside lõpuaktus oli Keila lauluväljakul 

Neljapäev, 13.juuni:

Keila Linnavalitsuse 153.istung 13.mail 2024.

Linnavalitsus suunas kodaniku intervallhooldusteenusele alates 01.06.2024 Benita Kodu AS-i ja otsustas selle eest tasuda vastavalt arvetele. Linnavalitsus otsustas maksta täiendavaid sotsiaaltoetusi summa 6340 eurot.

Linnavalitsus otsustas kehtestada erandkorras Sugarland Entertainment OÜ poolt korraldatava „Keila Suve avalöök & uuenenud lauluväljaku pidu“ ettevalmistamise päeval, 14. juunil Keila lauluväljaku üürihinnaks 200 eurot.

Linnavalitsus otsustas kaotada lasteaia Vikerkaar struktuurist alates 11.septembrist 2024 üks kahest õppealajuhataja ametikohast, teine õppealajuhataja ametikoht jääb alles.

Linnavalitsus tunnistas riigihankel „Keila linna Haapsalu mnt (Barsbütteli tn kuni Metsa tn) katte remont“ edukaks Tallinna Teede Aktsiaseltsi pakkumus maksumusega 199 351,44 eurot, millele lisandub käibemaks, kui vastavaks tunnistatud pakkumuste hulgast majanduslikult soodsaim pakkumus. Keila Linnavalitsuse korraldatud avatud menetlusega riigihankel „Keila linna Haapsalu mnt (Barsbütteli tn kuni Metsa tn) katte remont“ esitasid tähtaegselt pakkumused  8 pakkujat, kelle kõigi pakkumised tunnistati vastavaks.

Linnavalitsus seadis sundvalduse AS Utilitas Eesti kasuks  Kruusa tn 19  kinnistu 544 m²  ja Kruusa 21 kinnistu 83 m² suurusele osale maa-aluse kaugküttevõrgu 2xDN50 ja 2xDN40 soojustorustiku ehitamiseks, omamiseks, majandamiseks, remontimiseks, asendamiseks, hooldamiseks, korrashoiuks, kasutusse andmiseks ja muul viisil kasutamiseks kaugküttevõrgu toimimise tagamise eesmärgil.

Linnavalitsus seadis  sundvaldus Elektrilevi OÜ  kasuks järgmisele kinnisasjadele Nurme tn 1 ja Põhjakaare tänav osale maakabelliini omamiseks, majandamiseks, remontimiseks, asendamiseks, hooldamiseks, korrashoiuks, kasutusse andmiseks ja muul viisil kasutamiseks elektrivõrgu toimimise tagamise eesmärgil.

Linnavalitsus jättis riigihanke 279554“ (Keila linna Haapsalu mnt (Barsbütteli tn kuni Metsa tn) katte remont) menetlusest kõrvaldamata ja kvalifitseeris tõendite alusel edukaks tunnistatud pakkumuse esitanud pakkuja Tallinna Teede Aktsiaselts. Pärast ooteaja (14 kalendripäeva käesoleva korralduse kohta teate esitamisest) möödumist saab sõlmida eduka pakkuja Tallinna Teede Aktsiaseltsiga hankeleping riigihanke alusdokumentides märgitud tingimustel.

Linnavalitsus vaatas kooskõlastusringile saatmiseks üle eelnõu ehitusloa andmisest rida- ja korterelamu püstitamiseks Linnuse tn 5 asuval kinnistul ning rida- ja korterelamut teenindavate rajatiste rajamiseks  Linnuse tänav L1 kinnistul. Samaga väljastataks ehitusluba maakütte soojuspuuraukude rajamise Linnuse tn 5 asuval kinnistul.

Keila Lasteaed Vikerkaare Pöial-Liisi rühma lastel oli suurepärane võimalus külastada Keila Kooli ning osaleda   muusikatunnis. Õpetaja Helen tutvustas lastele ühte  Eesti populaarsemat keelpilli –  väikekannelt.   Kõik lapsed said väikekannelt ise käes hoida, mängida ja kuulata pilli  kõla. Pärast kandlega tutvumist said lapsed mängida ka kõlaplaate ning  õpetaja  juhendamisel  kõlas  lõpetuseks  laste mängitud pillilugu. Kohtumisel sai kandle saatel lauldud ka regilaulu ning tantsitud “Kaera-Jaani”. Muusikatund aitas lastel avastada muusika maailma ning arendada nende loovust ja rütmitunnet.  Suur tänu, õpetaja Helen Tuga!

Keila JK U17 vs Nõmme United II, Keila staadioni muruväljakul.

Kogunes tugigrupp dementsusega inimeste lähedastele sotsiaalkeskuses.

Linnavalitsuse haridus-, sotsiaal- ja kultuuriosakond ning IT ja finants osakond oli kahepäevasel koolitusel Kablis koos hallatavate asutuste juhtidega.

Reede, 14.juuni:

Küüditamise mälestushetk Keila jaamas.

Keila Lehes Harju maakonna laulu- ja tantsupeost Meie Vägi. Uudistes Keskväljaku remondist, suvisest pööripäevast, jalgrattaretkest ümber Keila, soodustustest reisirongides, maa-ameti nimemuutusest, müntidest, mälestusüritusest, koera hammustusest, Muuseumivaramu jätkab Johanna Lahesalu meenutustega kunstilisest isetegevusest Keila kandis. Tegija on Pille Keller.

Terviseradadel on talgutel paarkümmend inimest Swedbankist – lükati laiali mulda ja külvati muru ning istutavad ehitatava teenindushoone ümbruse nõlvadele enda toodud mägimände ja teisi taimi, mis aitavad nõlvadel püsima jääda. Aitäh!

Keila Õpilasmaleva välisvahetusega töömalev Roosta Puhkekülas.

Keila JK U13 vs Paide LM Türi, Keila staadioni kunstmuruväljakul.

Oliver Grauen tuli Itaalias, Folgarias takistuskrossi lühiraja Euroopa meistriks M18-19  vanusegrupis. Kaspar Grauen lõpetas M16-17 kohaga esikümnes.

Keila EELK Miikaeli koguduses on leerilaagris Lõuna Tampere koguduse noored.

Laupäev, 15.juuni:

Oli Waldorfkooli Läte lõpuaktus Keila Kultuurikeskuses.

Restoran  JÄÄ viimane õhtusöök ja viimane tasting menüü. Menüüd The Best of the Best: Iberico Bellota lihavalik (Hispaania), Kreveti slider (Ameerika), Vitello Tonnato (Itaalia), Atlandi lest (Peakoka Fantaasia), Birria taco (Mehhiko), Sealiha ja kreveti wontonid (Hiina) ja Mille feuille (Peakoka Fantaasia).

Jää perenaine Helina: On olnud ägedad 2 aastat! Oleme andnud endast kõik, et meie külalised saaksid nautida JÄÄ erakordset kirge toidu-, veini ja teeninduse vastu. JÄÄ külalised teavad, et tegemist on olnud hinge-kireprojektiga, pakkumaks külalistele autentseid maitseid erinevaist maailmapaigust, kuid seda endale esitatud tingimusega, et teen seda niikaua, kuni JÄÄl on Chef Mihkel. Mihkel on erakordne ja andekas peakokk. Temaga koostöö on olnud suurepärane ja julgen arvata, et oleme üksteiselt mõlemad nii mõndagi õppinud ja selleläbi on ka meie endi maailmad rikkamaks saanud. Mihkli kõrgel tasemel oskused, tunnetus ja professionalism on minul võimaldanud teile “edastada” JÄÄ tõelise eksistentsi ideed. Olen talle tänulik, et ta minusse uskus/usub. Tahan rõhutada, et sellise JÄÄ lõpetamise tingimuse seadmine on 100% olnud minu otsus ja pole kunagi olnud Mihkli vastutus või soov, vastupidi, see mõte on talle vastumeelne. JÄÄ oma praegusel kujul sulgeb uksed 15. juunil. Tulge ennem kindlasti külla, tahaks teist nii paljusid veel näha. Ja ega ma ei ütle, et see on JÄÄ lõpp. Meie veinivalik on imeline, ja miks mitte, kui tuleb kihk peale, teeme aegajalt mõnusaid veiniõhtuid koos meie imeliste Ibericotega – neid ju ideaalne veini kõrvale nautida 😉 Kindlasti annan igasugu mõtetest sotsiaalmeedias teile teada. Või soovib keegi hoopis JÄÄ veinivaru üldse endale? Olen pakkumistele avatud. Samas, loomulikult ootavad JÄÄ ruumid kogu oma täies varustuses (koos või ilma veinita) õiget, kirglikku ja enesekindlalt “kosilast”, kes tunneb, et JÄÄ on just see koht, kus võimalus ennast teostada ja külalistele vähemalt sama erakordset või veelgi paremat elamust pakkuda, nagu seda tegime meie 😊 Kui tundsid ennast ära, võta ühendust! Minu silmis on JÄÄ olnud edukas ja äge projekt, sest olen tutvunud imeliste inimestega ja tunnistan, et mõte sellest, et teid võibolla enam kunagi ei näegi, tekitab tühjust ja kurbust. See on ka põhjus, miks jätan ukse niipalju irvakile, ehk, teen ikka aegajalt, kuni õige “kosilase” leidmiseni, uksed lahti. Mul on hea meel, et olen elus saanud teha-kogeda midagi nii ainulaadset ja seda 100% enda tingimustel. Olen JÄÄs väga palju õppinud ja allahindlust ei teinud üheski detailis!

Sugarland peod kutsus Keila lauluväljakule SUVE AVALÖÖK 2024 & Uuenenud Keila lauluväljaku avapeole. Uuenenud Keila lauluväljakul annavad kontserdi TERMINAATOR,  SHANON,  A-RÜHM,  SINGER VINGER,  MAIT MALTIS,  KEILA KAUNIMATE AGULIHÄRRADE VENNASKOND, DJ WH1TELAND. PILDID

Keila JK esindus vs Tallinna FC Flora U19, Keila staadioni muruväljakul.

15.juunist kell 09:00 kuni 16.juuni kell 10:00 toimus Keila maakaitsekompanii õppus Keila linna läänepoolses osas, Niitvälja, Klooga ja Kloogaranna piirkonnas. Üksused liikusid enamasti jalgsi ja varjatult ning valdavalt öisel ajal. Liigutakse 6-7 liikmeliste gruppidena. Õppuste käigus kasutati imitatsioonivahendeid.

Oliver Grauen on takistusjooksu Euroopa meister tavarajal M18-19. Ajaga jäi alla vaid 11 eliitsportlasele ning M20-24 ja M35-39 võitjatele.

Jõe tänava Keila kossupargis oli Court 3X3 Keila etapp. turniiril osales 135 mängijat, kes võistlesid viies kategoorias – harrastajad, U15 ning U13 poisid ja tüdrukud.

Pärnus, Sunset Cupil võitis Keila Basketi naiskond tubli 2. koha.

Keila Coolbet kuulutas välja esimese oma uue hooaja mängija – jätkamas on Keila oma kaitsespets Roland Tamkivi.

Pühapäev, 16.juuni:

Kalmistupüha Karjaküla kalmistul. Teenib abiõpetaja Volli Nugis. Surnuaiapühal teeb Keila linnaliinibuss erireisi.

Keila JK U11 vs Raasiku FC Joker Aruküla I, Keila staadioni kunstmuruväljakul, kell 13:00 Keila JK esindus vs Saku Sporting, Keila staadioni kunstmuruväljaku ja kell 19:00 Keila JK naised vs Pärnu JK Vaprus, Keila staadioni kunstmuruväljakul.

Harjumaa muuseumi jalgrattaretk: peidetud pärlid. Teekond viis läbi mitmete vähetuntud, kuid põnevate paikade. Esimesel peatusel külastati Humala rooduvarjendeid, kus sai põhjaliku ülevaate mahajäetud kaitseehitiste ajaloost ja nende omaaegsest strateegilisest tähtsusest. Ekskursiooni viis läbi sõjaväelane ja asjatundja Kristo Pals. Sealt edasi võeti suund Türisalu poole. Lühike puhkepaus toimus Keila-Joal. Seejärel liiguti edasi metsa- ja maanteed mööda Keila poole, läbi endist Karjaküla loomafarmi. Seal tehti kiire hingetõmbepaus, tutvudes selle sünge paiga taustaga. Retk lõppes Keilas AN–12 lennuki juures, kus sõitjaid võttis vastu Keila Mudellennu Klubi. Tutvuti vana sõjaväe transpordilennukiga nii väljast kui ka seestpoolt ning kuulati selle ajalugu. Start kell 10:00 Keila kirikuplatsilt ja lõpp umbes kell 16:00 Keila lennuki juures.

Eelmine 23.nädal 2024 Keilas

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content