Helista: 679 0700
E, K, N 8-16.30 T 8-18.30 R 8-14

Koolitõrgetega laste vanemate tugigrupp

Kuupäev
16. veebr. 2023
Aeg
19:00 - 20:30
Asukoht
Keila Sotsiaalkeskus
TEEMA veebruaris – piiride seadmine.
Tugigrupp on vastastikuse toetuse süsteem, kus sarnase probleemiga inimesed saavad kokku selleks, et saada ja jagada vastastikust abi, toetust ja kogemusi ning nende omavaheline suhe on rajatud vastastikusele austusele ja jagatud vastutusele.
Tugigrupi eesmärk on luua lastevanematele hetkel puuduva tugivõrgustiku, kus kogemusi saab vahetada teiste sarnaste muredega inimestega. Grupinõustamine võimestab ja pakub emotsionaalset tuge erinevate probleemide lahendamisel.
Koolitõrgetega laste vanemate tugigruppi on oodatud lapsevanemad, kes tunnevad, et tahaksid kogenud spetsialisti juhtimisel arutleda koos teiste vanematega oma lapse, tema käitumise ja toimetuleku teemadel. Võimalus kokku saada teiste lastevanematega, jagada kogemusi, saada infot ja uusi ideid.
Kohtumistel räägime kuidas toetada last, kes keeldub kooli minemisest püsivalt, näitab vastumeelsust kooli suhtes, lahkub koolist enne tundide lõppu, käivad koolis tugeva surve all, kartusest petta vanemate ootuseid.
Tugigrupis leiame lahendusi ka lapsevanema erakorralisele olukorrale ja leiame toimetuleku mehhanisme. Kuidas tulla toime igapäevase stabiilsuse tagamisega ja iseenda emotsionaalsusega.
Tugigruppi juhib sotsiaaltöötaja, vaimse terevise nõustaja ja koolitaja Kairit Lindmäe.
Oled oodatud kaasa rääkima ja mõtlema.
Kohtume Keila Sotsiaalkeskuse ruumides Pargi 30-3, Keila.
Oma osalemisest teatada
erki.uus@keila.ee
Eelmine Näitus “Null eelarve” – kohtumine autoritega

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content