Esita Keila aasta tegija, sündmuse ja kultuuripreemia kandidaat!

Käes on aeg, et esitada Keila aasta tegija, sündmuse ja kultuuripreemia kandidaate.

Keila aasta tegija on 2022. aasta jooksul silma paistnud kogukonda ühendav ja kogukonnas olulist rolli omav isik või organisatsioon, kes/mis on panustanud oma mõtete või tegevusega Keila linna arengusse, ning olnud aktiivne ja koostööaldis.
Aasta tegija kandidaadi saab esitada siin.

Keila aasta sündmus on silmapaistev sündmus, mis on ellu viidud 2022. aastal Keila linnas. Tunnustus antakse välja uuele või juba traditsioonilisele sündmusele, projektile, uuele mõtteviisile, heale koostööle või muule silmapaistvale teole.
Aasta sündmuse saab esitada siin.

  • Aasta tegija ja sündmuse konkursi läbiviimiseks määratakse linnavalitsuse poolt komisjon. Komisjon selgitab välja komisjoni otsuse kohaselt 1 kuni 3 paremat mõlemas kategoorias, keda auhinnatakse. 
  • Komisjon hindab esitatud ettepanekute põhjendusi, viib läbi hääletuse ja esitab mõlemas kategoorias kuni 3 enim hääli saanud ettepanekut motiveeritult linnavalitsusele kinnitamiseks. Ettepanek konkursivõitjate kohta esitatakse kirjalikult. 
  • Linnavalitsus tunnustab konkursi võitjaid tänukirja ja auhinnaga.

Keila kultuuripreemia antakse välja eesmärgiga väärtustada linna kultuurielu selle edendajate tunnustamise kaudu. Preemia määratakse isikule või isikute rühmale viimaste aastate eriti silmapaistvate saavutuste või sügavama tähendusega kestvamate teenete eest, millega on elavdatud Keila kultuurielu või austatud linna nime. Kultuuripreemiat võib määrata ka elutöö eest. Kultuurielu mõistetakse preemia põhimääruses laiemas tähenduses, hõlmates loomingut, haridust, kasvatust, teadust, rahvakultuuri, sporti ja teisi valdkondi.
Keila kultuuripreemia kandidaadi saab esitada siit.

  • Keila kultuuripreemia saaja(d) määrab  linnavolikogu kultuurikomisjoni otsuse alusel linnavolikogu.
  • Keila linna kultuuripreemia suuruseks on 3000 eurot ja sellega kaasneb Keila linna aukiri.

OLULINE INFO:

Eelmine Keskkonnaagentuuri Ilmateenistus: BIRGIT toob palju lund, tugeva tuule, tuisu

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content