12.nädal 2023

Esmaspäev, 20.märts:

Harjumaa Omavalitsuste Liit andis teada, et algas registreerimine Harjumaa laulu- ja tantsupeole, mis toimub 9. juunil 2024 Keila lauluväljakul. Tegemist on esimese välja kuulutatud sündmusega uueneval Keila lauluväljal. Registreerida saab ka www.hol.ee kodulehel asuva kalendri kaudu, valides kuupäev 9.06.2024 või vajutades linki https://www.hol.ee/index.php?id=harjumaa-kalender Harjumaa peole on oodatud kõik koolilastest eakateni!

Keilas algas talvesodi koristamine kõnniteedelt.

Sel nädalal toimuvad Keila Kooli meistrivõistlused korvpallis.

20. märtsil tähistati Vikerkaare lasteaia Sipsiku majas kevade algust koos vahepeal sünnipäeva pidanud ja reisilt tagasi saabunud Sipsikuga.  Lapsed kuulasid hoolega ja nautisid Sipsikuga koos laulumängude mängimist. Sipsik kinkis lastele enda pildiga joogijogurtid ja saatis nad linna peale kevadet otsima. Kevadet otsiti Keila linna tänavatelt, pargist ja koos Sipsikuga piiluti ka koduaegadesse. Õnneks leidsid lapsed juba mõned kevade tundemärgid ka üles ja kuulata sai ilusat linnulaulu.

Lääne-Harju Lasterikkad: Kevad ongi käes. Kas sinul on kevadekuulutajale pesakast valmis? Meie koolitusklassis valmisid Argo (nokitsejad.ee) juhendamisel ja meie noorte käe läbi ägedad kuldnoka pesakastid. Nüüd võivad kevadekuulutajad sisse kolida!

Barsbütteli õpilasvahetusega seotud õpilased olid terve päev Tartus. Saatjatena õpetajad Anni Toom ja Michael Kirschinger.

Teisipäev, 21.märts:

Aasta omavalitsus sotsiaaltöö valdkonnas on Keila linnavalitsus. Tänasel sotsiaaltöö päeval toimus Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni ja Sotsiaalministeeriumi korraldusel Viljandi Pärimusaidas Sotsiaalala töötajate tunnustussündmus, kus oli Keilale auhinda vastu võtmas abilinnapea Eike Käsi. Teised nominendid omavalitsuste kategoorias olid Tartu Linnavalitsus Sotsiaal- ja tervishoiuosakond, Jõgeva Vallavalitsus, Muhu Vald ja  Saue Vald. Aasta sotsiaaltöötajaks valitud Lea Kõre Lääne-Tallinna Keskhaiglast on ka Keila inimene. Sel aastal on rahvusvahelise sotsiaaltöö päeva moto „Väärtustame mitmekesisust, viies ellu sotsiaalseid ühisalgatusi“. Sotsiaalala töötajate konkursile esitati 13 kategoorias  kokku 227 nominenti, sh Keilast 4: Keila Sotsiaalkeskusest Maris Urgas hooldustöötaja kategoorias; Terje Leinberg tugiisiku ja isikliku abistaja kategoorias; Ljubov Käsper tegevusjuhendaja kategoorias ja Jaane Põldme aasta sotsiaaltöötajana. Keila Linnavalitsus on nominent kohaliku omavalitsuse kategoorias (uus kategooria sellest aastast). Lisaks aasta tegevusjuhendaja kategoorias Reine Pajo Keila Haiglast.

Keila Kooli Pargimaja raamatukogus toimus  “Kirjandusmäng 2023” kooli eelvoor. Kokku registreerus  võistlusele 9 võistkonda, kes võtsid sihiks lugeda läbi 10 lasteraamatut.  Eelvooru viisime läbi kahes osas, hommikul lahendasid raamatukogus ülesandeid kolmandike võistkonnad. Pärastlõunal pistsid ülesannetega rinda neljandikud.  Võistlus on mõeldud 3.-4.klasside õpilastele, toimub kord paari aasta tagant ning osaletakse 3-liikmelise võistkonnana. Täna oli aeg anda teada tulemustest ning tunnustada kõiki osalejaid. Tänukirjad tubli osalemise eest ning kiidukirjad parimatele andis õpilastele üle direktor Martin Öövel. Tulemused: I koht – Ella Marie, Kätrin, Andra (4.b), II koht – Mari-Ann, Marit, Remy (4.e), III koht Annilill Bianka, Hendrik (4.b). Kiitust väärivad tubli töö  eest ka Andreas, Uku (3.c), Anna Helene, Sandra, Elisabeth( 4. d) Saskia, Lenna, Mariette (3.e ), Anne-Mai, Karola, Freia  (3.a), Anell, Marleen (3.b), Maria, Berit, Anett (3.g).  Harju Maakonnaraamatukogus toimuvale maakondlikule võistlusele, mis toimub sel reedel, lähevad kaks esimest võistkonda.

Keila Lasteaed Miki: Kõndis kevad lasteaias puude all, sinilille värvi olid silmad tal….. Võilillede rühma õpetajad Marju ja Tiia korraldasid kõikidele lasteaia asukatele vahva orienteerumismängu “Kevadet otsimas”. Kõik said omale mõistatuslikud fotod ja Keskpargist tuli leida originaal üles. Mõni koht oli üsna peidetud. Kui kõik punktid olid tuvastatud, saadi kokku lasteaias ja lauldi kevadele hümni. Tänutäheks andis kevad osalejatele toredad kleepsulehed liblikate ja lilledega.

Keila Kultuurikeskus esitas Vana Baskini Teater täissaalile Fran Zobeli etenduse “Trompetipuu”. Need anekdoodid, mis algavad sõnadega: „Mees läks arsti juurde ja…“ on alati olnud naljalugude esikümnes. See on ka loomulik, sest eks ole ju tervis meie kõige kallim vara.  Lavastaja: Eero Spriit, Mängivad: Helgi Sallo, Jüri Vlassov, Ott Sepp, Inga Lunge, Riho Rosberg

Keila Haigla estakaadil toimusid Allfilmi stuudio uue mängufilmi EMALÕVI võtted.

Kolmapäev, 22.märts:

Keila on üks suurepärane koht elamiseks! Eile portaalis Minuomavalitsus avaldatud elanike rahulolu uuringus on Keila linn elukeskkonnana 7-kohal, turvalisest 8.kohal, eluaseme hindelt 11.kohal, KOV teenustest 4.kohal, valitsemises kolmandal, avalike teenuste ja ehituskeskonna osas 2.kohal. Veidi madal hinne (kuid ikka “rohelises”) on hinnang rohekeskkonna kohta. teede ja tänavate hinne on keskmike hulgas. Küsimus “Kas soovitaksid Keilat elukohaks”, annab skoor 80,6 viienda koha. Vaata uuringu tulemusi.

22. märtsil Keila Muusikakoolis toimunud klaveriõpilaste konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2023” regionaalses eelvoorus said Keila Muusikakooli õpilased häid tulemusi: 0 vanuserühm Dag Adoberg diplom (õp. Diana Gromova), Evia Maistruk diplom (õp. Diana Gromova), Loore Saft diplom (õp. Riine Pajusaar), Delinda Prukner diplom (õp.Diana Gromova). I vanuserühm Ella Marie Mäger I koht (õp. Eva Teppo) Annilill Bianka Skalkina diplom (õp. Pille Metsson). Kiitus osalemise eest Kristofer Vent (õp. Diana Gromova).

Täna Lasnamäe Spordihallis Harjumaa koolidevahelistel kergejõustiku meistrivõistlusetel võitis Keila Kooli 7.klassi noormees Marko Valge 60m jooksus kolmanda koha, autasuks pronksmedal! Palju õnne!

Tallinna Ülikooli tudengid Airi Mägi ja Mairi Martinson uurivad õpingute raames Keila piirkonna elanike käitumisharjumusi ja kogemusi jäätmejaamadesse elektroonikajäätmete äraviimisega seonduvaid kogemusi – muresid ja rõõme.  Sellega seonduvalt  palusid nad Keila linna Facebooki lehel küsida personaalseid kogemusi lähtudes allolevatest küsimusest:  Kas oled teadlik, kuhu kasutuid elektroonikaseadmeid viia? Kui vastasid “jah” → palun kirjelda elektroonikajäätmete äraviimise kogemust, sh tuues välja positiivset ja/või negatiivset. Kui vastasid “ei” → mis oled nendega teinud või mida plaanid nendega teha?

KeilaTV avaldas sarjast Keila Kooli lood 2021.aastal salvestatud klipi Liivi Siim. Viiendas osas on kaamera ees Liivi Siim, kes räägib tunniplaanide koostamisest, päevikute digitaliseerimisest ja vana koolimaja ehituskvaliteedist.

Lõuna ajal olid kõik enda tassikese täitmise huvilised Vikerkaare lasteaia töötajad oodatud Sipsiku maja puhketuppa, kus toimus Avatud Ruum – Hingele pai! Loominguline paus koosnes nii ettelugemisest kui raamatusoovituste omavahelisest jagamisest. Õdusas õhkkonnas kogeti parimaid emotsioone.

Harju Maakonnaraamatukogus väljapanek 25 kauneimat Eesti raamatut 2022 lugemissaali kõrval asuvates vitriinides on väljapanek 2022. aasta kauneimatest raamatutest.25 kauneimat Eesti raamatut 2022. aasta kataloogi saab vaadata  https://www.nlib.ee/…/def…/files/25pKataloog_%202022.pdf  Lisaks on raamatukogu lastealal veel märtsi lõpuni võimalik tutvuda kauneimate lasteraamatutega alates aastast 2002. Väljapanekut saab nautida aprilli lõpuni.

Neljapäev, 23.märts:

Keila Linnavalitsuse 80.istung 23.märtsil 2023.

Linnavalitsus otsustas et ootab kuni 21.aprillini esildisi Keila linna teenetemärgi kandidaatide kohta.

Ettepanekuid teenetemärgi andmise kohta võib esitada igaüks. Linnavalitsusele tähtaegselt esitatav avaldus ettepanekuga peab sisaldama Keila linna teenetemärgi kandidaadiks esitatava isiku nime, sünniaega, elukohta, elukutset või ametit, töö- või teenistuskohta ja teenete kirjeldust. Keila linna teenetemärk on asutatud 1998. aastal seoses Keilale linnaõiguste andmise 60. aastapäevaga ja antakse füüsilisele isikule Keila linnale osutatud eriliste teenete eest. Keila linna teenetemärk on valatud valgest metallist ning koosneb stiliseeritud männipuu kujutisest ja selle juurte vahele kinnitatud Keila linna vapist. Vapi kilp on kullatud, rukkilille süvend on täidetud sinise emailiga. Keila linna teenetemärk ja selle juurde kuuluv tunnistus on valmistatud kunstnike Kuldar Hütt´i ning Terje-Irena Hütt´i poolt. Keila linna teenetemärke on välja antud 41, neist viimati eelmisel aastal Hurmi ja Jaanus Väljamäele.

Linnavalitsus kooskõlastas avalikustamisele suunamiseks Keilas moodustatava Nurme tänav kohanimi ja ruumikuju määruse eelnõu. Nurme tänav saab olema Posti tänava pikendusel teisel pool Põhja tänavat.

Linnavalitsus kiitis avalikustamisele suunamiseks heaks ka eelnõu Põhjatähe tänava moodustatava liikluspinna, mille ruumikuju määramisest. Põhjatähe tänav hakkab kulgema kaares ümber seniste Põhja tänav 10, 10 A ja 10B majade ümber. 

Linnavalitsus väljastas kasutusloa üksikelamu püstitamisel Barsbütteli tn 40 // Spordi tn 2 kinnistul.

Keila Kooli Humanitaarainete õppetool andis teada, et 12. klassi õpilase Carmel Sengbuschi uurimistöö  „Lavastuse “Mefisto” dramatiseering ja lavastamine Eesti Draamateatris“ (juhendaja Hurmi Väljamäe) pääses õpilaste teadustööde riikliku konkursi II vooru, mis toimub õpilaste teadusfestivali ajal 11. ja 12. aprillil Eesti Rahva Muuseumis Tartus. II voorus osaleb 78 uurimistööd. Kõik teises voorus osalejad esitlevad hindamiskomisjonile oma töid posterettekannetega. Postrid paigutatakse stendidele, mis asuvad ERMi silla alal. Iga õpilane kohtub kindla ajakava alusel oma stendi juures komisjoniliikmetega, kes tulevad postrit uurima ning esitavad õpilasele tema töö kohta küsimusi.

Keila Korvpallikoolil on nüüd päris oma buss! Korvpallikool sõlmis noortekorvpalli edendamiseks koostöölepingu Avisega ning selle tulemusena on korvpallikooli kasutuses buss, mis lihtsustab oluliselt nii võistlustel kui trennis käimist.

Sotsiaalkeskuses kogunes Koolitõrgetega laste vanemate tugigrupp. Tugigrupp on vastastikuse toetuse süsteem, kus sarnase probleemiga inimesed saavad kokku selleks, et saada ja jagada vastastikust abi, toetust ja kogemusi ning nende omavaheline suhe on rajatud vastastikusele austusele ja jagatud vastutusele. Koolitõrgetega laste vanemate tugigruppi on oodatud lapsevanemad, kes tunnevad, et tahaksid kogenud spetsialisti juhtimisel arutleda koos teiste vanematega oma lapse, tema käitumise ja toimetuleku teemadel. Võimalus kokku saada teiste lastevanematega, jagada kogemusi, saada infot ja uusi ideid. Tugigruppi juhib sotsiaaltöötaja, vaimse terevise nõustaja ja koolitaja Kairit Lindmäe.

Miki lasteaias etendati õpetajate ühisnäidend ” Maiu aitab alati”. Õpetlik lugu sellest, kuidas tuleb piim meie toidulauale. Näidendi autor ja peaosatäitja on õpetaja Jana Hinno.

Täna külastasid noortekeskust Rukkilille lasteaia eelkoolirühma lapsed, et saada osa põnevast ettevõtlusküla mängust “Minu Raha” Noortekeskuse luugisaal oli muutnud üheks põnevaks linnaks, kus tegutsesid erinevad ettevõtted ja pank. Mängu eesmärgiks oli luua arendav keskkond, mis aitab lastel rahast aru saada ning toetab nende sotsiaalse ja suhtluspädevuse arengut.

Reede, 24.märts:

Keila Lehe esikaanel nutivabast koridorist Keila Koolis. Uudistes aasta omavalitsusest sotsiaalvaldkonnas, ENSTO elektritestmiskeskusest, teenetemärgile esitamisest, raierahust, korvpallist ning loomade steriliseerimisest ja kiibistamisest. Keila Leht käis külas Miki lasteaias, sõjapõgenike rühmas. Liikumisaasta lugu on kettagolfist. Märtsiküüditamise aastapäeval avaldab leht Tiiu Billeri mälestused küüditamisest. Jätkub sari sõjaeelsest Keila spordielust. Tegija on Mari Heina.

Keila kultuurikeskuses toimus esmakordselt Keila linna sotsiaalvaldkonna töötajate, toetajate ja koostööpartnerite pidulik üritus, kus tänatakse ja autasustatakse kolme kategooria tublimaid tegijaid aastal 2022: Hoolekande koostööpartner, Kogukonda panustaja ja Aasta hoolekandja. PILDID

Hoolekande koostööpartner on sotsiaalvaldkonna või valdkonnaväline isik või organisatsioon, kes läbi oma tegevuse toetab ja rikastab sotsiaalvaldkonna arengut,  on heaks partneriks meie töötajatele teenuste osutamisel või arendamisel ning on abiks klientide võrgustikutöös. Koostööpartnereid tänati Keila linna tänukirjaga: Dementsuskompetentsi Keskuse nõustaja Hanna-Stiina Heinmets on olnud heaks partneriks, kes on koolitanud ja käib läbi viimas dementsusega inimeste lähedaste tugigruppi; Santa Maria AS on  maitseainete ja toidukontseptsioonidega tegelev oma valdkonna oluline ettevõte mitmel pool Euroopas. Santa Maria toodang jaguneb viide peamisesse gruppi: maitseained, Tex Mex, Aasia ja India toidud ning BBQ; Keila Teraapiakeskus – abiks klientide võrgustikutöös. Keila Teraapiakeskus eesotsas Kadri Tomeraga on olnud meie linna sotsiaaltöötajatele pikaajaliseks partneriks erinevate toetavate teenuste pakkumisel; Keila linnavalitsuse õigusnõunik Marju Vipper, kelle poole õigusalaste küsimustega pöördudes võib olla kindel, et tagasiside saabub kiirelt ja on põhjalik.  Kui on vaja pidada nõu või jääb mõne dokumendi või kirja koostamisel juriidilistest teadmistest puudu, siis Marju leiab alati aja abistamiseks; Koostööpartner  Ly Kaldoja, krapsakas linnakodanik, kes tuleb alati appi kui häda kõige suurem. Hetkel on tal  ka käsundusleping isikliku abistajana töötamiseks. 

Kogukonda panustaja on sotsiaalkeskuse või linnavalitsuse sotsiaalala  töötaja, kes tänu oma tegevusele teeb  meie valdkonna suuremaks, kas läbi vabatahtliku töö või muu tegevuse. Kogukonda panustaja loob hea maine sotsiaalvaldkonnale, tehes sotsiaaltöö nähtavaks kogukonnas ja ühiskonnas laiemalt, on hea eestvedaja või koostöö tegija.

Helve Kokser

Keila Sotsiaalkeskuse tegevusjuhendaja Helve Kokser näeb tänu oma tarkusele ja virkusele maailma laiemalt, oskab seda tuua meieni ja meie tööd seeläbi suuremaks teha.  Olgu üles loetud mõned Helve tegevused, mis on meie majale au ja ka kuulsust toonud: Kiwanise Dolly nuku projekt, mis on nõudnud tohutult palju Helve visadust, käte osavust, järjekindlust ilumeelt.  See on töö, mida vaevalt keegi teine oleks suutnud ära teha. Tänu Helve eestvedamisele sünnivad meie majas imeliste mustritega klientide tehtud vaibad, mis on  leidnud tee nii näitustele kui müükidele väljaspool maja. Koostööd tehakse taaskasutuse edendamiseks lasteaiaga Rukkilill, tegevus on tunnustatud ka keskkonnaministeeriumi poolt.  Helve mõistab väärtustada pärandkultuuri, tema eesvedamisel on majas toimunud mitmed näitused, mis seda ka nooremale põlvkonnale tutvustavad.  Loomulikult paneb Helve käed külge või tuleb appi kaasa mõtleme kõigi projektide puhul, mis meie majas tehtud on, olgu selleks kohvikute päev või kogukonnamaja planeerimine. Viimaseks meeldejäävaks initsiatiiviks Helve poolt oli Ukraina teemalise  stendi koostamine, mõtestamaks olukorra koledust tänasel päeval. Helvele Keila linna tänukiri ja Tubliduse orden.

Aasta hoolekandja on sotsiaalkeskuse või linnavalitsuse töötaja,  kes on viimasel aastal  eriliselt silma jäänud,  üllatanud või teinud tegusid, mida hea meelega meenutame, keegi, kelle üle oleme uhked, et ta just Keilas töötab. Välja anti neli aasta hoolekandja tunnustust, keda tänati Keila linna tänukirja ja Tubliduse ordeniga: Keila linna sotsiaaltööspetsialist Ene Ellik – naine nagu orkester: nõustab, jõustab, jagab ja valitseb- ennast säästmata. Seda kõike teeb ta sihikindlalt ja  põhjalikult, ilma suure kära ja jututa.  Virisemist ja kurtmist ei ole ma kunagi kuulnud, küll aga märganud oskust teha meeskonnatööd ja hoida oma kolleege.  Ene on alati  keskendunud lahenduste leidmisele, mitte probleemidest rääkimisele;

Keila Sotsiaalkeskuses avahooldusteenuste juht Olga Oksner – positiivne ja naerusuine kolleeg. Ükskõik, mis küsimusega tema poole pöörduda, ei jäta ta vastamata – isegi kui kohe ei tea, otsib, uurib ja aitab. Kui tuju on kehv ja heast huumorist on puudu, siis tasub Olga juurde sisse astuda;

Keila Sotsiaalkeskuse tegevusjuhendaja Hele-Riin Karja- särasilmne tegevusjuhendaja, kes muuhulgas oskab korraldada lahedaid üritusi, nauditavad ja meeldejäävad on erihoolekande klientidega koostöös loodud  etendused. Hele-Riini paljude annete hulka kuulub ka viipekeele tõlkimine, samuti  tõstab Eesti inimeste viipekeele teadlikkust. Ta oskab suhelda sõnatult/hääletult ja õpetab seda ka teistele.

Keila Linnavalitsuse erivajadustega laste spetsialist Eva Tiitus-Kajaku teadmised erivajadusega laste ning nende perede muredest ja rõõmudest on märkimisväärsed. Tulihingeliselt seisab Eva erivajadusega laste toetamise ning nende osalemise eest hariduses ning seeläbi ka ühiskonnas üldisemalt. Imetlusväärne on Eva oskus süvitsi tegeleda erivajadustega laste ja nende pereliikmete toetamisega. Ta oskab asju näha teisest vaatenurgast, just erivajaduse vaatenurgast ning see teebki Eva eriliseks ja väärt töökaaslaseks ning spetsialistiks.

Erilise tänu pälvisid kaks väga olulisele Keila linna sotsiaalvaldkonnas pikaaegselt töötanud, valdkonda arendanud ja mainet loonud inimesele: Keila Sotsiaalkeskuse juhataja Riina Sippolile (vasakul) ja Keila Linnavalitsuse sotsiaalnõunikule Piia Petersonile (Paremal). Keskel sotsiaalvaldkonda juhtiv abilinnapea Eike Käsi.

Harju Maakonnaraamatukogus oli õpilaste  üleriigilise kirjandusmängu 2023 maakondlik eelvoor –  toimus 3.-4. klassidele. Kokku oli tulnud 14 võistkonda, kes asusid oma teadmisi proovile panema. Võistluse võitis Keila Kooli võistkond koosseisus Ella Marie Mäger, Kätrin Nairis, Andra Kitshard. Nemad lähevad Harjumaad esindama finaalvooru, mis toimub 1. aprillil Eesti Lastekirjanduse Keskuses. Teise koha saavutas samuti Keila Kooli võistkond koosseisus Mari-Ann Merima, Remy Kanarbik ja Marit Piir. Tublile kolmandale kohale tulid Stella Pappel, Jasper Sepp ja Herman Klaassen Viimsi Koolist. Palju õnne võitjatele!

Täname kõiki tublisid võistlejaid ja nende juhendajaid

Keila Õllesaal / SNCO Pruulis on oli õhtul Eimel Kaljulaidi LIVE.

Keila Kooli klassidevahelise meistrivõistluste finaal – Tähtede mäng.

Keila Koolis toimusid XIII Harjumaa noorte laulu- ja tantsupeo eelproovid mudilaskooridele.

18 huvilist Keila Kooli õpilast  osalesid koos õpetaja Inga Kanguriga Tartus TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudis geneetika õpitoas.

Linnavalitsus kooskõlastas uue lauluväljaku ehituse valmimise tähtaega kaugküttetorustiku ehituse tõttu kahe kuu võrra. Uus tähtaeg on jaanuar 2024.

Laupäev, 25,märts:

MEMENTO korraldas Keila jaamas küüditamise mälestuskivi juures kogunemise. Kõnelesid Keila Memento juht Heidi Ivask, Keila Miikaeli koguduse abiõpetaja Volli Nugis ning linnapea Enno Fels. Hiljem sõideti Tallinnasse, et osaleda Maarjamäe Memoriaali juures korraldataval mälestusüritusel. PILDID

Harju Maakonnaraamatukogu ootas kell 12 lapsi koos vanematega raamatukogu Jutuhommikule. Seekord luges AX-Teatri näitleja Maie Kivi jutte tüdrukust, kellel nimeks Kriimik. Peale juttude kuulamist said huvilised taaskord meisterdada. Jutuhommikuid toetab Eesti Kultuurkapital. Täna toimus Kuressaares 165. PÖÖRIPÄEVAJOOKS – JOOKS KEVADESSE. Karmel Jano parandas oma senist isiklikku rajarekordit ja edestas 2,5 km distantsil üldjärjestuses teist kohta 25 sekundiga. Tulemused: https://www.championchip.ee/results/2454 Marathon100 kokkuvõte: https://marathon100.com/…/kuressaare-pooripaevajooks

Pühapäev, 26.märts:

Tervisekeskuse ujulas toimusid Harjumaa Meistrivõistlused ujumises. Võistluse ajal kell 10.00 – 12.30 oli ujula külastajatele suletud.

Eelmine Teenetemärkide esildisi oodatakse 21.aprillini 2023

Rohkem tulemusi...

Generic selectors
Täpsed vasted
Pealkirja vasted
Sisu vasted
Post Type Selectors

Keila Linnavalitsus
Keskväljak 11,
Keila  76608, Eesti

Tööaeg:

E, K, N: 8.00 – 16.30
T: 8.00 – 18.30
R: 8.00 – 14.00

Telefon: 6790700
Skip to content